CLF10040T-3R3N
CLF10040T-3R3N TDK Corporation
inductor_commercial_power_clf10040_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 3.3UH 4.8A 11 MOHM SMD
на замовлення 2627 шт:
Написати відгук
Fixed Inductors 3.3uH 11mohms 6.6A Pwr Circt Mag Shield.
Інші пропозиції CLF10040T-3R3N
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CLF10040T-3R3N CLF10040T-3R3N Виробник : TDK Corporation inductor_commercial_power_clf10040_en.pdf Description: FIXED IND 3.3UH 4.8A 11 MOHM SMD
CLF10040T-3R3N CLF10040T-3R3N Виробник : TDK inductor_commercial_power_clf_en.pdf Fixed Inductors 3.3uH 11mohms 6.6A Pwr Circt Mag Shield
на замовлення 912 шт: