Продукція > TDK > CLF10040T-470M-D
CLF10040T-470M-D
CLF10040T-470M-D TDK
clf10040t-470m-d.pdf
Виробник: TDK
Inductor Power Shielded Wirewound 47uH 20% 100KHz Ferrite 1.3A 0.15Ohm DCR Automotive T/R
на замовлення 4800 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 800
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 47UH 1.3A 150 MOHM SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.394" L x 0.382" W (10.00mm x 9.70mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 150°C, DC Resistance (DCR): 150mOhm Max, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 1.9A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.161" (4.10mm), Part Status: Active, Inductance: 47 µH, Current Rating (Amps): 1.3 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CLF10040T-470M-D CLF10040T-470M-D Виробник : TDK clf10040t-470m-d.pdf Inductor Power Shielded Wirewound 47uH 20% 100KHz Ferrite 1.3A 0.15Ohm DCR Automotive T/R
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 800
CLF10040T-470M-D CLF10040T-470M-D Виробник : TDK Corporation CLF10040_D_Series.pdf Description: FIXED IND 47UH 1.3A 150 MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.394" L x 0.382" W (10.00mm x 9.70mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 150°C
DC Resistance (DCR): 150mOhm Max
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 1.9A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.161" (4.10mm)
Part Status: Active
Inductance: 47 µH
Current Rating (Amps): 1.3 A
на замовлення 893 шт:
Мінімальне замовлення: 4
CLF10040T-470M-D CLF10040T-470M-D Виробник : TDK CLF10040_D_Series.pdf Power Inductors - SMD 47uH 125mOhms 1.9A AEC-Q200 (150C)
Мінімальне замовлення: 3
товару немає в наявності
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Type: Drum Core, Wirewound
Ratings: AEC-Q200
Material - Core: Ferrite
Part Status: Active
Inductance: 47 µH
Current Rating (Amps): 1.3 A