Продукція > TDK CORPORATION > CLF10040T-471M-D
CLF10040T-471M-D
CLF10040T-471M-D TDK Corporation
CLF10040_D_Series.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 470UH 440MA 1.452 OHM
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.394" L x 0.382" W (10.00mm x 9.70mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 150°C
DC Resistance (DCR): 1.452Ohm Max
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 560mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.161" (4.10mm)
Inductance: 470 µH
Current Rating (Amps): 440 mA
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 470UH 440MA 1.452 OHM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.394" L x 0.382" W (10.00mm x 9.70mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 150°C, DC Resistance (DCR): 1.452Ohm Max, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 560mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.161" (4.10mm), Inductance: 470 µH, Current Rating (Amps): 440 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CLF10040T-471M-D CLF10040T-471M-D Виробник : TDK Corporation CLF10040_D_Series.pdf Description: FIXED IND 470UH 440MA 1.452 OHM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Ratings: AEC-Q200
Material - Core: Ferrite
Inductance: 470 µH
Current Rating (Amps): 440 mA
товару немає в наявності
CLF10040T-471M-D CLF10040T-471M-D Виробник : TDK CLF10040_D_Series.pdf Power Inductors - SMD 470uH 1.21ohms 0.56A AEC-Q200 (150C)