CLF10040T-471M
CLF10040T-471M TDK Corporation
inductor_commercial_power_clf10040_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 470UH 440MA 1.21 OHM
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції CLF10040T-471M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CLF10040T-471M CLF10040T-471M Виробник : TDK Corporation inductor_commercial_power_clf10040_en.pdf Description: FIXED IND 470UH 440MA 1.21 OHM
на замовлення 10 шт: