Продукція > TDK CORPORATION > CLF10040T-4R7N-CA
CLF10040T-4R7N-CA
CLF10040T-4R7N-CA TDK Corporation
CLF10040T-4R7N-CA.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 4.7UH 4.2A 18.85 MOHM
Tolerance: ±30%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.394" L x 0.382" W (10.00mm x 9.70mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 18.85mOhm Max
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 5.4A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.161" (4.10mm)
Part Status: Obsolete
Inductance: 4.7 µH
Current Rating (Amps): 4.2 A
Написати відгук
Description: FIXED IND 4.7UH 4.2A 18.85 MOHM, Tolerance: ±30%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.394" L x 0.382" W (10.00mm x 9.70mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 18.85mOhm Max, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 5.4A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.161" (4.10mm), Part Status: Obsolete, Inductance: 4.7 µH, Current Rating (Amps): 4.2 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CLF10040T-4R7N-CA CLF10040T-4R7N-CA Виробник : TDK Corporation CLF10040T-4R7N-CA.pdf Description: FIXED IND 4.7UH 4.2A 18.85 MOHM
Tolerance: ±30%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Type: Drum Core, Wirewound
Ratings: AEC-Q200
Material - Core: Ferrite
Part Status: Obsolete
Inductance: 4.7 µH
Current Rating (Amps): 4.2 A