Продукція > TDK > CLF10040T-4R7N
CLF10040T-4R7N
CLF10040T-4R7N TDK
inductor_commercial_power_clf_en.pdf
Виробник: TDK
Fixed Inductors 4.7uH 14.5mohms 5.4A Pwr Circt Mag Shield
на замовлення 1150 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 4.7UH 4.2A 18.85 MOHM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±30%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.394" L x 0.382" W (10.00mm x 9.70mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 18.85mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 5.4A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.161" (4.10mm), Part Status: Obsolete, Inductance: 4.7 µH, Current Rating (Amps): 4.2 A.
Інші пропозиції CLF10040T-4R7N
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CLF10040T-4R7N Виробник : TDK CLF10040_Type.pdf
CLF10040T-4R7N CLF10040T-4R7N Виробник : TDK Corporation CLF10040_Type.pdf Description: FIXED IND 4.7UH 4.2A 18.85 MOHM
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±30%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.394" L x 0.382" W (10.00mm x 9.70mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 18.85mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 5.4A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.161" (4.10mm)
Part Status: Obsolete
Inductance: 4.7 µH
Current Rating (Amps): 4.2 A
товару немає в наявності
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±30%
Package / Case: Nonstandard
Type: Drum Core, Wirewound
Material - Core: Ferrite
Part Status: Obsolete
Inductance: 4.7 µH
Current Rating (Amps): 4.2 A