CLF10040T-680M
CLF10040T-680M TDK Corporation
inductor_commercial_power_clf10040_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 68UH 1.1A 180 MOHM SMD
на замовлення 4633 шт:
Написати відгук
Інші пропозиції CLF10040T-680M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CLF10040T-680M CLF10040T-680M Виробник : TDK Corporation inductor_commercial_power_clf10040_en.pdf Description: FIXED IND 68UH 1.1A 180 MOHM SMD