Продукція > TDK CORPORATION > CLF10040T-6R8N-D
CLF10040T-6R8N-D
CLF10040T-6R8N-D TDK Corporation
CLF10040_D_Series.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 6.8UH 3.7A 24.05 MOHM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±30%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.394" L x 0.382" W (10.00mm x 9.70mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 150°C
DC Resistance (DCR): 24.05mOhm Max
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 4.8A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.161" (4.10mm)
Part Status: Active
Inductance: 6.8 µH
Current Rating (Amps): 3.7 A
на замовлення 800 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 800
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 6.8UH 3.7A 24.05 MOHM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±30%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.394" L x 0.382" W (10.00mm x 9.70mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 150°C, DC Resistance (DCR): 24.05mOhm Max, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 4.8A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.161" (4.10mm), Part Status: Active, Inductance: 6.8 µH, Current Rating (Amps): 3.7 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CLF10040T-6R8N-D CLF10040T-6R8N-D Виробник : TDK Corporation CLF10040_D_Series.pdf Description: FIXED IND 6.8UH 3.7A 24.05 MOHM
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±30%
Package / Case: Nonstandard
Type: Drum Core, Wirewound
Ratings: AEC-Q200
Material - Core: Ferrite
Part Status: Active
Inductance: 6.8 µH
Current Rating (Amps): 3.7 A
на замовлення 1096 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
CLF10040T-6R8N-D CLF10040T-6R8N-D Виробник : TDK CLF10040_D_Series.pdf Power Inductors - SMD 6.8uH 18.5mOhms 4.8A AEC-Q200 (150C)
на замовлення 36 шт:
Мінімальне замовлення: 3
CLF10040T-6R8N-D CLF10040T-6R8N-D Виробник : TDK clf10040t-6r8n-d.pdf Inductor Power Shielded Wirewound 6.8uH 30% 100KHz Ferrite 3.7A 0.02405Ohm DCR Automotive AEC-Q200 T/R