Продукція > TDK CORPORATION > CLF10060NIT-220M-D
CLF10060NIT-220M-D
CLF10060NIT-220M-D TDK Corporation
inductor_automotive_power_clf10060ni-d_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 22UH 2.65A 51.6MOHM SM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.398" L x 0.394" W (10.10mm x 10.00mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
DC Resistance (DCR): 51.6mOhm Max
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 2.65A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.248" (6.30mm)
Part Status: Last Time Buy
Inductance: 22 µH
Current Rating (Amps): 2.65 A
на замовлення 500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 22UH 2.65A 51.6MOHM SM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.398" L x 0.394" W (10.10mm x 10.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, DC Resistance (DCR): 51.6mOhm Max, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 2.65A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.248" (6.30mm), Part Status: Last Time Buy, Inductance: 22 µH, Current Rating (Amps): 2.65 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CLF10060NIT-220M-D CLF10060NIT-220M-D Виробник : TDK inductor_automotive_power_clf10060ni-d_en.pdf Power Inductors - SMD 22uH +/-20% AECQ200 -55 to +150C
на замовлення 608 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
CLF10060NIT-220M-D CLF10060NIT-220M-D Виробник : TDK Corporation inductor_automotive_power_clf10060ni-d_en.pdf Description: FIXED IND 22UH 2.65A 51.6MOHM SM
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Type: Drum Core, Wirewound
Ratings: AEC-Q200
Material - Core: Ferrite
Part Status: Last Time Buy
Inductance: 22 µH
Current Rating (Amps): 2.65 A