Продукція > TDK > CLF10060NIT-471M-D
CLF10060NIT-471M-D
CLF10060NIT-471M-D TDK
TDKC-S-A0010835422-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0
Виробник: TDK
Description: TDK - CLF10060NIT-471M-D - Leistungsinduktivität (SMD), 470 µH, 900 mA, Geschirmt, 600 mA, CLF-NI-D Series
tariffCode: 85045000
Produkthöhe: 6mm
rohsCompliant: YES
Induktivität: 470µH
Bauart der Induktivität: Geschirmt
Induktivitätstoleranz: 20%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Bauform/Gehäuse der Induktivität: -
DC-Widerstand, max.: 0.6ohm
usEccn: EAR99
RMS-Strom Irms: 900mA
Sättigungsstrom (Isat): 600mA
Produktlänge: 10.1mm
euEccn: NLR
Produktpalette: CLF-NI-D Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Produktbreite: 10mm
SVHC: No SVHC (23-Jan-2024)
на замовлення 9 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TDK - CLF10060NIT-471M-D - Leistungsinduktivität (SMD), 470 µH, 900 mA, Geschirmt, 600 mA, CLF-NI-D Series, tariffCode: 85045000, Produkthöhe: 6mm, rohsCompliant: YES, Induktivität: 470µH, Bauart der Induktivität: Geschirmt, Induktivitätstoleranz: 20%, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Bauform/Gehäuse der Induktivität: -, DC-Widerstand, max.: 0.6ohm, usEccn: EAR99, RMS-Strom Irms: 900mA, Sättigungsstrom (Isat): 600mA, Produktlänge: 10.1mm, euEccn: NLR, Produktpalette: CLF-NI-D Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Produktbreite: 10mm, SVHC: No SVHC (23-Jan-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CLF10060NIT-471M-D CLF10060NIT-471M-D Виробник : TDK Corporation inductor_automotive_power_clf10060ni-d_en.pdf Description: FIXED IND 470UH 600MA 720MOHM SM
на замовлення 303 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
CLF10060NIT-471M-D CLF10060NIT-471M-D Виробник : TDK inductor_automotive_power_clf10060ni-d_en.pdf Power Inductors - SMD 470uH +/-20% AECQ200 -55 to +150C
Мінімальне замовлення: 3
CLF10060NIT-471M-D CLF10060NIT-471M-D Виробник : TDK TDKC-S-A0010835422-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0 Description: TDK - CLF10060NIT-471M-D - Leistungsinduktivität (SMD), 470 µH, 900 mA, Geschirmt, 600 mA, CLF-NI-D Series
tariffCode: 85045000
Produkthöhe: 6mm
rohsCompliant: YES
Induktivität: 470µH
Induktivitätstoleranz: 20%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.6ohm
usEccn: EAR99
RMS-Strom Irms: 900mA
Sättigungsstrom (Isat): 600mA
Produktlänge: 10.1mm
euEccn: NLR
Produktbreite: 10mm
SVHC: No SVHC (23-Jan-2024)