Продукція > TDK CORPORATION > CLF12555T-100M-CA
CLF12555T-100M-CA
CLF12555T-100M-CA TDK Corporation
CLF12555T-100M-CA.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 10UH 3.9A 25.2 MOHM
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CLF12555T-100M-CA CLF12555T-100M-CA Виробник : TDK Corporation CLF12555T-100M-CA.pdf Description: FIXED IND 10UH 3.9A 25.2 MOHM