Продукція > TDK > CLF12555T-101M-H
CLF12555T-101M-H
CLF12555T-101M-H TDK
CLF12555_H_Series.pdf
Виробник: TDK
Power Inductors - SMD 100uH Automotive (125C)
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CLF12555T-101M-H CLF12555T-101M-H Виробник : TDK Corporation CLF12555_H_Series.pdf Description: FIXED IND 100UH 1.3A 190MOHM SMD
на замовлення 265 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3