CLF12555T-150M
CLF12555T-150M TDK Corporation
inductor_commercial_power_clf12555_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 15UH 3.2A 31 MOHM SMD
на замовлення 517 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції CLF12555T-150M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CLF12555T-150M CLF12555T-150M Виробник : TDK Corporation inductor_commercial_power_clf12555_en.pdf Description: FIXED IND 15UH 3.2A 31 MOHM SMD
на замовлення 517 шт: