Продукція > TDK CORPORATION > CLF12555T-1R0N-CA
CLF12555T-1R0N-CA
CLF12555T-1R0N-CA TDK Corporation
CLF12555T-1R0N-CA.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 1UH 7.3A 8.3 MOHM SMD
на замовлення 500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CLF12555T-1R0N-CA CLF12555T-1R0N-CA Виробник : TDK Corporation CLF12555T-1R0N-CA.pdf Description: FIXED IND 1UH 7.3A 8.3 MOHM SMD
на замовлення 500 шт: