Продукція > TDK > CLF12555T-1R0N-D
CLF12555T-1R0N-D
CLF12555T-1R0N-D TDK
CLF12555_D_Series.pdf
Виробник: TDK
Power Inductors - SMD 1.0uH AEC-Q200 (150C)
на замовлення 88 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 1UH 7.3A 6.4 MOHM SMD.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CLF12555T-1R0N-D CLF12555T-1R0N-D Виробник : TDK Corporation CLF12555_D_Series.pdf Description: FIXED IND 1UH 7.3A 6.4 MOHM SMD
товару немає в наявності