Продукція > TDK > CLF12555T-1R5N-D
CLF12555T-1R5N-D
CLF12555T-1R5N-D TDK
CLF12555_D_Series.pdf
Виробник: TDK
Fixed Inductors 1.5uH AEC-Q200 (150C)
на замовлення 76 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 1.5UH 6.7A 7.3 MOHM.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CLF12555T-1R5N-D CLF12555T-1R5N-D Виробник : TDK Corporation CLF12555_D_Series.pdf Description: FIXED IND 1.5UH 6.7A 7.3 MOHM
товару немає в наявності