CLF12555T-220M
CLF12555T-220M TDK Corporation
inductor_commercial_power_clf12555_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 22UH 2.8A 43 MOHM SMD
на замовлення 526 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції CLF12555T-220M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CLF12555T-220M CLF12555T-220M Виробник : TDK Corporation inductor_commercial_power_clf12555_en.pdf Description: FIXED IND 22UH 2.8A 43 MOHM SMD
на замовлення 526 шт:
CLF12555T-220M CLF12555T-220M Виробник : TDK inductor_commercial_power_clf_en-355372.pdf Fixed Inductors 22uH
на замовлення 554 шт: