Продукція > TDK CORPORATION > CLF12555T-221M-CA
CLF12555T-221M-CA
CLF12555T-221M-CA TDK Corporation
CLF12555T-221M-CA.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 220UH 900MA 444 MOHM
на замовлення 500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CLF12555T-221M-CA CLF12555T-221M-CA Виробник : TDK Corporation CLF12555T-221M-CA.pdf Description: FIXED IND 220UH 900MA 444 MOHM
на замовлення 500 шт: