CLF12555T-221M
CLF12555T-221M TDK Corporation
CLF12555_Type.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 220UH 900MA 370 MOHM
на замовлення 16 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції CLF12555T-221M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CLF12555T-221M CLF12555T-221M Виробник : TDK inductor_commercial_power_clf_en-355372.pdf Fixed Inductors 220uH
на замовлення 228 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
CLF12555T-221M CLF12555T-221M Виробник : TDK Corporation CLF12555_Type.pdf Description: FIXED IND 220UH 900MA 370 MOHM