Продукція > TDK > CLF12555T-2R2N-D
CLF12555T-2R2N-D
CLF12555T-2R2N-D TDK
CLF12555_D_Series.pdf
Виробник: TDK
Power Inductors - SMD 2.2uH AEC-Q200 (150C)
на замовлення 445 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CLF12555T-2R2N-D CLF12555T-2R2N-D Виробник : TDK Corporation CLF12555_D_Series.pdf Description: FIXED IND 2.2UH 6.1A 8.8 MOHM
товару немає в наявності