Продукція > TDK CORPORATION > CLF12555T-330M-CA
CLF12555T-330M-CA
CLF12555T-330M-CA TDK Corporation
CLF12555T-330M-CA.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 33UH 2.2A 80.4MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.492" L x 0.476" W (12.50mm x 12.10mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 80.4mOhm Max
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 4A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.230" (5.85mm)
Inductance: 33 µH
Current Rating (Amps): 2.2 A
на замовлення 239 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 33UH 2.2A 80.4MOHM SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.492" L x 0.476" W (12.50mm x 12.10mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 80.4mOhm Max, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 4A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.230" (5.85mm), Inductance: 33 µH, Current Rating (Amps): 2.2 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CLF12555T-330M-CA CLF12555T-330M-CA Виробник : TDK Corporation CLF12555T-330M-CA.pdf Description: FIXED IND 33UH 2.2A 80.4MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Type: Drum Core, Wirewound
Ratings: AEC-Q200
Material - Core: Ferrite
Inductance: 33 µH
Current Rating (Amps): 2.2 A