CLF12555T-331M
CLF12555T-331M TDK Corporation
CLF12555_Type.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 330UH 700MA 672MOHM SM
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.492" L x 0.476" W (12.50mm x 12.10mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 672mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 1.2A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.230" (5.85mm)
Inductance: 330 µH
Current Rating (Amps): 700 mA
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 330UH 700MA 672MOHM SM, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.492" L x 0.476" W (12.50mm x 12.10mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 672mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 1.2A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.230" (5.85mm), Inductance: 330 µH, Current Rating (Amps): 700 mA.
Інші пропозиції CLF12555T-331M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CLF12555T-331M CLF12555T-331M Виробник : TDK inductor_commercial_power_clf_en-355372.pdf Fixed Inductors 330uH
на замовлення 599 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
CLF12555T-331M CLF12555T-331M Виробник : TDK Corporation CLF12555_Type.pdf Description: FIXED IND 330UH 700MA 672MOHM SM
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Material - Core: Ferrite
Inductance: 330 µH
Current Rating (Amps): 700 mA