Продукція > TDK CORPORATION > CLF12555T-3R3N-CA
CLF12555T-3R3N-CA
CLF12555T-3R3N-CA TDK Corporation
CLF12555T-3R3N-CA.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 3.3UH 5.7A 13.4 MOHM
на замовлення 500 шт:
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CLF12555T-3R3N-CA CLF12555T-3R3N-CA Виробник : TDK Corporation CLF12555T-3R3N-CA.pdf Description: FIXED IND 3.3UH 5.7A 13.4 MOHM
на замовлення 500 шт: