CLF12555T-3R3N
CLF12555T-3R3N TDK Corporation
inductor_commercial_power_clf12555_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 3.3UH 5.7A 10.3 MOHM
на замовлення 904 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції CLF12555T-3R3N
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CLF12555T-3R3N CLF12555T-3R3N Виробник : TDK Corporation inductor_commercial_power_clf12555_en.pdf Description: FIXED IND 3.3UH 5.7A 10.3 MOHM
на замовлення 904 шт:
CLF12555T-3R3N CLF12555T-3R3N Виробник : TDK inductor_commercial_power_clf_en-355372.pdf Fixed Inductors 3.3uH
на замовлення 970 шт: