Продукція > TDK > CLF12555T-470M-D
CLF12555T-470M-D
CLF12555T-470M-D TDK
TDKC-S-A0003149809-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0
Виробник: TDK
Description: TDK - CLF12555T-470M-D - Leistungsinduktivität (SMD), 47 µH, 1.8 A, Geschirmt, 3.2 A, CLF-D Series
tariffCode: 85045000
Produkthöhe: 5.5mm
rohsCompliant: YES
Induktivität: 47µH
Bauart der Induktivität: Geschirmt
Induktivitätstoleranz: ± 20%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.1ohm
isCanonical: N
usEccn: EAR99
RMS-Strom Irms: 1.8A
Sättigungsstrom (Isat): 3.2A
Produktlänge: 12.5mm
euEccn: NLR
Produktpalette: CLF-D Series
productTraceability: No
Produktbreite: 12.1mm
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
на замовлення 280 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TDK - CLF12555T-470M-D - Leistungsinduktivität (SMD), 47 µH, 1.8 A, Geschirmt, 3.2 A, CLF-D Series, tariffCode: 85045000, Produkthöhe: 5.5mm, rohsCompliant: YES, Induktivität: 47µH, Bauart der Induktivität: Geschirmt, Induktivitätstoleranz: ± 20%, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, DC-Widerstand, max.: 0.1ohm, isCanonical: N, usEccn: EAR99, RMS-Strom Irms: 1.8A, Sättigungsstrom (Isat): 3.2A, Produktlänge: 12.5mm, euEccn: NLR, Produktpalette: CLF-D Series, productTraceability: No, Produktbreite: 12.1mm, SVHC: No SVHC (25-Jun-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CLF12555T-470M-D CLF12555T-470M-D Виробник : TDK TDKC-S-A0003149809-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0 Description: TDK - CLF12555T-470M-D - Leistungsinduktivität (SMD), 47 µH, 1.8 A, Geschirmt, 3.2 A, CLF-D Series
tariffCode: 85045000
Produkthöhe: 5.5mm
rohsCompliant: YES
Induktivität: 47µH
Induktivitätstoleranz: ± 20%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.1ohm
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
RMS-Strom Irms: 1.8A
Sättigungsstrom (Isat): 3.2A
Produktlänge: 12.5mm
euEccn: NLR
Produktpalette: CLF-D Series
productTraceability: No
Produktbreite: 12.1mm
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
на замовлення 280 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
CLF12555T-470M-D CLF12555T-470M-D Виробник : TDK Corporation CLF12555_D_Series.pdf Description: FIXED IND 47UH 1.8A 120 MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.492" L x 0.476" W (12.50mm x 12.10mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 150°C
DC Resistance (DCR): 120mOhm Max
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 3.2A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.230" (5.85mm)
Inductance: 47 µH
Current Rating (Amps): 1.8 A
на замовлення 380 шт:
Мінімальне замовлення: 3
CLF12555T-470M-D CLF12555T-470M-D Виробник : TDK CLF12555_D_Series.pdf Power Inductors - SMD 47uH AEC-Q200 (150C)
на замовлення 596 шт:
Мінімальне замовлення: 3
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Ratings: AEC-Q200
Material - Core: Ferrite
Inductance: 47 µH
Current Rating (Amps): 1.8 A