CLF12555T-470M
CLF12555T-470M TDK Corporation
inductor_commercial_power_clf12555_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 47UH 1.8A 100 MOHM SMD
на замовлення 2226 шт:
Написати відгук
Інші пропозиції CLF12555T-470M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CLF12555T-470M CLF12555T-470M Виробник : TDK Corporation inductor_commercial_power_clf12555_en.pdf Description: FIXED IND 47UH 1.8A 100 MOHM SMD
CLF12555T-470M CLF12555T-470M Виробник : TDK inductor_commercial_power_clf_en-355372.pdf Fixed Inductors 47uH
на замовлення 470 шт: