Продукція > TDK > CLF12555T-471M
CLF12555T-471M
CLF12555T-471M TDK
inductor_commercial_power_clf_en-355372.pdf
Виробник: TDK
Fixed Inductors 470uH
на замовлення 907 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 470UH 600MA 954MOHM SM, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.492" L x 0.476" W (12.50mm x 12.10mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 954mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 1A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.230" (5.85mm), Inductance: 470 µH, Current Rating (Amps): 600 mA.
Інші пропозиції CLF12555T-471M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CLF12555T-471M CLF12555T-471M Виробник : TDK Corporation CLF12555_Type.pdf Description: FIXED IND 470UH 600MA 954MOHM SM
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.492" L x 0.476" W (12.50mm x 12.10mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 954mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 1A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.230" (5.85mm)
Inductance: 470 µH
Current Rating (Amps): 600 mA
товару немає в наявності
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Material - Core: Ferrite
Inductance: 470 µH
Current Rating (Amps): 600 mA