Продукція > TDK CORPORATION > CLF12555T-680M-H
CLF12555T-680M-H
CLF12555T-680M-H TDK Corporation
CLF12555_H_Series.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 68UH 1.6A 125 MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 125mOhm
Current - Saturation (Isat): 2.6A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.217" (5.50mm)
Part Status: Not For New Designs
Inductance: 68 µH
Current Rating (Amps): 1.6 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 68UH 1.6A 125 MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 125mOhm, Current - Saturation (Isat): 2.6A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.217" (5.50mm), Part Status: Not For New Designs, Inductance: 68 µH, Current Rating (Amps): 1.6 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CLF12555T-680M-H CLF12555T-680M-H Виробник : TDK Corporation CLF12555_H_Series.pdf Description: FIXED IND 68UH 1.6A 125 MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
DC Resistance (DCR): 125mOhm
Material - Core: Ferrite
Inductance: 68 µH
Current Rating (Amps): 1.6 A
товару немає в наявності
CLF12555T-680M-H CLF12555T-680M-H Виробник : TDK inductor_commercial_power_clf_en.pdf Fixed Inductors 68uH Automotive (125C)