Продукція > TDK > CLF12555T-680M
CLF12555T-680M
CLF12555T-680M TDK
inductor_commercial_power_clf_en-355372.pdf
Виробник: TDK
Fixed Inductors 68uH
на замовлення 1051 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 68UH 1.6A 125 MOHM SMD.
Інші пропозиції CLF12555T-680M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CLF12555T-680M CLF12555T-680M Виробник : TDK Corporation CLF12555_Type.pdf Description: FIXED IND 68UH 1.6A 125 MOHM SMD