Продукція > TDK CORPORATION > CLF12555T-6R8N-CA
CLF12555T-6R8N-CA
CLF12555T-6R8N-CA TDK Corporation
CLF12555T-6R8N-CA.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 6.8UH 4.7A 19.5 MOHM
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CLF12555T-6R8N-CA CLF12555T-6R8N-CA Виробник : TDK Corporation CLF12555T-6R8N-CA.pdf Description: FIXED IND 6.8UH 4.7A 19.5 MOHM