Продукція > TDK > CLF12555T-6R8N-D
CLF12555T-6R8N-D
CLF12555T-6R8N-D TDK
CLF12555_D_Series.pdf
Виробник: TDK
Power Inductors - SMD 6.8uH AEC-Q200 (150C)
на замовлення 910 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 6.8UH 4.7A 19.5MOHM SM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±30%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.492" L x 0.476" W (12.50mm x 12.10mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 150°C, DC Resistance (DCR): 19.5mOhm Max, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 8A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.230" (5.85mm), Part Status: Active, Inductance: 6.8 µH, Current Rating (Amps): 4.7 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CLF12555T-6R8N-D CLF12555T-6R8N-D Виробник : TDK Corporation CLF12555_D_Series.pdf Description: FIXED IND 6.8UH 4.7A 19.5MOHM SM
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±30%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.492" L x 0.476" W (12.50mm x 12.10mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 150°C
DC Resistance (DCR): 19.5mOhm Max
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 8A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.230" (5.85mm)
Part Status: Active
Inductance: 6.8 µH
Current Rating (Amps): 4.7 A
на замовлення 438 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±30%
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Ratings: AEC-Q200
Material - Core: Ferrite
Part Status: Active
Inductance: 6.8 µH
Current Rating (Amps): 4.7 A