Продукція > TDK CORPORATION > CLF12577NIT-1R5N-D
CLF12577NIT-1R5N-D
CLF12577NIT-1R5N-D TDK Corporation
inductor_automotive_power_clf12577ni-d_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 1.5UH 10.5A 7.15 MOHM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±30%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.504" L x 0.492" W (12.80mm x 12.50mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
DC Resistance (DCR): 7.15mOhm Max
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 20A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.315" (8.00mm)
Part Status: Last Time Buy
Inductance: 1.5 µH
Current Rating (Amps): 10.5 A
Написати відгук
Description: FIXED IND 1.5UH 10.5A 7.15 MOHM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±30%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.504" L x 0.492" W (12.80mm x 12.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, DC Resistance (DCR): 7.15mOhm Max, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 20A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.315" (8.00mm), Part Status: Last Time Buy, Inductance: 1.5 µH, Current Rating (Amps): 10.5 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CLF12577NIT-1R5N-D CLF12577NIT-1R5N-D Виробник : TDK inductor_automotive_power_clf12577ni-d_en.pdf Power Inductors - SMD 1.5uH +/-30% AECQ200 -55 to +150C
на замовлення 426 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
CLF12577NIT-1R5N-D CLF12577NIT-1R5N-D Виробник : TDK Corporation inductor_automotive_power_clf12577ni-d_en.pdf Description: FIXED IND 1.5UH 10.5A 7.15 MOHM
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±30%
Package / Case: Nonstandard
Type: Drum Core, Wirewound
Ratings: AEC-Q200
Material - Core: Ferrite
Part Status: Last Time Buy
Inductance: 1.5 µH
Current Rating (Amps): 10.5 A