Продукція > TDK > CLF5030NIT-1R0N-D
CLF5030NIT-1R0N-D
CLF5030NIT-1R0N-D TDK
inductor_automotive_power_clf5030ni-d_en.pdf
Виробник: TDK
Description: FIXED IND 1UH 3.7A 24.7 MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±30%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.209" L x 0.197" W (5.30mm x 5.00mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
DC Resistance (DCR): 24.7mOhm Max
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 5A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 1 µH
Current Rating (Amps): 3.7 A
на замовлення 1841 шт:
Написати відгук
Description: FIXED IND 1UH 3.7A 24.7 MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±30%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.209" L x 0.197" W (5.30mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, DC Resistance (DCR): 24.7mOhm Max, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 5A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm), Part Status: Active, Inductance: 1 µH, Current Rating (Amps): 3.7 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CLF5030NIT-1R0N-D CLF5030NIT-1R0N-D Виробник : TDK inductor_automotive_power_clf5030ni-d_en.pdf Power Inductors - SMD 1.0uH +/-30% AECQ200 -55 to +150C
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
CLF5030NIT-1R0N-D CLF5030NIT-1R0N-D Виробник : TDK inductor_automotive_power_clf5030ni-d_en.pdf Description: FIXED IND 1UH 3.7A 24.7 MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±30%
Package / Case: Nonstandard
Type: Drum Core, Wirewound
Ratings: AEC-Q200
Material - Core: Ferrite
Part Status: Active
Inductance: 1 µH
Current Rating (Amps): 3.7 A