Продукція > TDK CORPORATION > CLF6045NIT-1R0N-D
CLF6045NIT-1R0N-D
CLF6045NIT-1R0N-D TDK Corporation
inductor_automotive_power_clf6045ni-d_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 1UH 4.8A 14 MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±30%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.248" L x 0.236" W (6.30mm x 6.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
DC Resistance (DCR): 14mOhm Max
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 6.7A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.189" (4.80mm)
Inductance: 1 µH
Current Rating (Amps): 4.8 A
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 1UH 4.8A 14 MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±30%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.248" L x 0.236" W (6.30mm x 6.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, DC Resistance (DCR): 14mOhm Max, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 6.7A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.189" (4.80mm), Inductance: 1 µH, Current Rating (Amps): 4.8 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CLF6045NIT-1R0N-D CLF6045NIT-1R0N-D Виробник : TDK inductor_automotive_power_clf6045ni-d_en.pdf Power Inductors - SMD 1.0uH 0.011ohms 6.7A 30% AEC-Q200
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
CLF6045NIT-1R0N-D CLF6045NIT-1R0N-D Виробник : TDK Corporation inductor_automotive_power_clf6045ni-d_en.pdf Description: FIXED IND 1UH 4.8A 14 MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±30%
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Ratings: AEC-Q200
Material - Core: Ferrite
Inductance: 1 µH
Current Rating (Amps): 4.8 A
Мінімальне замовлення: 6
CLF6045NIT-1R0N-D CLF6045NIT-1R0N-D Виробник : TDK inductor_automotive_power_clf6045ni-d_en.pdf Inductor Power Shielded Wirewound 1uH 30% 100KHz Ferrite 4.8A 0.014Ohm DCR Automotive AEC-Q200 T/R
на замовлення 2 шт: