Продукція > TDK > CLF6045NIT-470M-D
CLF6045NIT-470M-D
CLF6045NIT-470M-D TDK
inductor_automotive_power_clf6045ni-d_en.pdf
Виробник: TDK
Power Inductors - SMD 47uH 0.13ohms 0.97A 20% AEC-Q200
на замовлення 3342 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 47UH 970MA 156MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.248" L x 0.236" W (6.30mm x 6.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, DC Resistance (DCR): 156mOhm Max, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 970mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.189" (4.80mm), Inductance: 47 µH, Current Rating (Amps): 970 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CLF6045NIT-470M-D CLF6045NIT-470M-D Виробник : TDK Corporation inductor_automotive_power_clf6045ni-d_en.pdf Description: FIXED IND 47UH 970MA 156MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.248" L x 0.236" W (6.30mm x 6.00mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
DC Resistance (DCR): 156mOhm Max
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 970mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.189" (4.80mm)
Inductance: 47 µH
Current Rating (Amps): 970 mA
Кількість Ціна
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Type: Drum Core, Wirewound
Ratings: AEC-Q200
Material - Core: Ferrite
Inductance: 47 µH
Current Rating (Amps): 970 mA
Мінімальне замовлення: 6
CLF6045NIT-470M-D CLF6045NIT-470M-D Виробник : TDK inductor_automotive_power_clf6045ni-d_en.pdf Inductor Power Shielded Wirewound 47uH 20% 100KHz Ferrite 1.4A 0.156Ohm DCR Automotive AEC-Q200 T/R
на замовлення 1 шт: