Продукція > TDK > CLF6045T-100M-CA
CLF6045T-100M-CA
CLF6045T-100M-CA TDK
nductor_automotive_power_clf6045ni-d_en-1074620.pdf
Виробник: TDK
Fixed Inductors 10uH 45.6mohms 2.4A PWR Wound AEC-Q200
на замовлення 3856 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CLF6045T-100M-CA CLF6045T-100M-CA Виробник : TDK Corporation CLF6045T-100M-CA.pdf Description: FIXED IND 10UH 2.4A 45.6 MOHM
товару немає в наявності