CLF6045T-100M-H
CLF6045T-100M-H TDK Corporation
CLF6045_H_Series.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 10UH 2.4A 38 MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.244" L x 0.232" W (6.20mm x 5.90mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 38mOhm
Current - Saturation (Isat): 1.7A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.177" (4.50mm)
Part Status: Not For New Designs
Inductance: 10 µH
Current Rating (Amps): 2.4 A
на замовлення 695 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 10UH 2.4A 38 MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.244" L x 0.232" W (6.20mm x 5.90mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 38mOhm, Current - Saturation (Isat): 1.7A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.177" (4.50mm), Part Status: Not For New Designs, Inductance: 10 µH, Current Rating (Amps): 2.4 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CLF6045T-100M-H CLF6045T-100M-H Виробник : TDK Corporation CLF6045_H_Series.pdf Description: FIXED IND 10UH 2.4A 38 MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
DC Resistance (DCR): 38mOhm
Material - Core: Ferrite
Inductance: 10 µH
Current Rating (Amps): 2.4 A
товару немає в наявності
CLF6045T-100M-H CLF6045T-100M-H Виробник : TDK CLF6045_H_Series.pdf Power Inductors - SMD 10uH Automotive (125C)