Продукція > TDK CORPORATION > CLF6045T-101M-CA
CLF6045T-101M-CA
CLF6045T-101M-CA TDK Corporation
CLF6045T-101M-CA.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 100UH 700MA 408MOHM SM
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.244" L x 0.232" W (6.20mm x 5.90mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 408mOhm Max
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 640mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.189" (4.80mm)
Part Status: Obsolete
Inductance: 100 µH
Current Rating (Amps): 700 mA
на замовлення 431 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 100UH 700MA 408MOHM SM, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.244" L x 0.232" W (6.20mm x 5.90mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 408mOhm Max, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 640mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.189" (4.80mm), Part Status: Obsolete, Inductance: 100 µH, Current Rating (Amps): 700 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CLF6045T-101M-CA CLF6045T-101M-CA Виробник : TDK nductor_automotive_power_clf6045ni-d_en-1074620.pdf Fixed Inductors 100uH 408mohms 0.7A PWR Wound AEC-Q200
на замовлення 263 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
CLF6045T-101M-CA CLF6045T-101M-CA Виробник : TDK Corporation CLF6045T-101M-CA.pdf Description: FIXED IND 100UH 700MA 408MOHM SM
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Type: Drum Core, Wirewound
Ratings: AEC-Q200
Material - Core: Ferrite
Part Status: Obsolete
Inductance: 100 µH
Current Rating (Amps): 700 mA