Продукція > TDK > CLF6045T-101M-H
CLF6045T-101M-H
CLF6045T-101M-H TDK
CLF6045_H_Series.pdf
Виробник: TDK
Power Inductors - SMD 100uH Automotive (125C)
на замовлення 609 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 100UH 700MA 340MOHM SM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.244" L x 0.232" W (6.20mm x 5.90mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 340mOhm, Current - Saturation (Isat): 640mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.177" (4.50mm), Part Status: Not For New Designs, Inductance: 100 µH, Current Rating (Amps): 700 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CLF6045T-101M-H CLF6045T-101M-H Виробник : TDK Corporation CLF6045_H_Series.pdf Description: FIXED IND 100UH 700MA 340MOHM SM
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.244" L x 0.232" W (6.20mm x 5.90mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 340mOhm
Current - Saturation (Isat): 640mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.177" (4.50mm)
Part Status: Not For New Designs
Inductance: 100 µH
Current Rating (Amps): 700 mA
на замовлення 22 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Type: Drum Core, Wirewound
DC Resistance (DCR): 340mOhm
Material - Core: Ferrite
Inductance: 100 µH
Current Rating (Amps): 700 mA