CLF6045T-151M-H
CLF6045T-151M-H TDK Corporation
CLF6045_H_Series.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 150UH 600MA 480MOHM SM
на замовлення 950 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CLF6045T-151M-H CLF6045T-151M-H Виробник : TDK Corporation CLF6045_H_Series.pdf Description: FIXED IND 150UH 600MA 480MOHM SM
товару немає в наявності
CLF6045T-151M-H CLF6045T-151M-H Виробник : TDK CLF6045_H_Series.pdf Fixed Inductors 150uH Automotive (125C)