Продукція > TDK CORPORATION > CLF6045T-1R0N-CA
CLF6045T-1R0N-CA
CLF6045T-1R0N-CA TDK Corporation
CLF6045T-1R0N-CA.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 1UH 4.5A 14.3 MOHM SMD
на замовлення 1983 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Fixed Inductors 1.0uH 14.3mohms 5.0A PWR Wound AEC-Q200.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CLF6045T-1R0N-CA CLF6045T-1R0N-CA Виробник : TDK Corporation CLF6045T-1R0N-CA.pdf Description: FIXED IND 1UH 4.5A 14.3 MOHM SMD
CLF6045T-1R0N-CA CLF6045T-1R0N-CA Виробник : TDK nductor_automotive_power_clf6045ni-d_en-1074620.pdf Fixed Inductors 1.0uH 14.3mohms 5.0A PWR Wound AEC-Q200
на замовлення 632 шт: