Продукція > TDK CORPORATION > CLF6045T-1R5N-CA
CLF6045T-1R5N-CA
CLF6045T-1R5N-CA TDK Corporation
CLF6045T-1R5N-CA.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 1.5UH 4.2A 16.9 MOHM
на замовлення 1960 шт:
Написати відгук
Fixed Inductors 1.5uH 16.9mohms 4.4A PWR Wound AEC-Q200.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CLF6045T-1R5N-CA CLF6045T-1R5N-CA Виробник : TDK Corporation CLF6045T-1R5N-CA.pdf Description: FIXED IND 1.5UH 4.2A 16.9 MOHM
CLF6045T-1R5N-CA CLF6045T-1R5N-CA Виробник : TDK nductor_automotive_power_clf6045ni-d_en-1074620.pdf Fixed Inductors 1.5uH 16.9mohms 4.4A PWR Wound AEC-Q200
на замовлення 945 шт: