CLF6045T-1R5N-D
CLF6045T-1R5N-D TDK Corporation
CLF6045_D_Series.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 1.5UH 4.2A 16.9MOHM SM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±30%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.244" L x 0.232" W (6.20mm x 5.90mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 150°C
DC Resistance (DCR): 16.9mOhm Max
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 4.4A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.189" (4.80mm)
Part Status: Active
Inductance: 1.5 µH
Current Rating (Amps): 4.2 A
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 1.5UH 4.2A 16.9MOHM SM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±30%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.244" L x 0.232" W (6.20mm x 5.90mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 150°C, DC Resistance (DCR): 16.9mOhm Max, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 4.4A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.189" (4.80mm), Part Status: Active, Inductance: 1.5 µH, Current Rating (Amps): 4.2 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CLF6045T-1R5N-D CLF6045T-1R5N-D Виробник : TDK Corporation CLF6045_D_Series.pdf Description: FIXED IND 1.5UH 4.2A 16.9MOHM SM
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±30%
Package / Case: Nonstandard
Type: Drum Core, Wirewound
Ratings: AEC-Q200
Material - Core: Ferrite
Part Status: Active
Inductance: 1.5 µH
Current Rating (Amps): 4.2 A
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
CLF6045T-1R5N-D CLF6045T-1R5N-D Виробник : TDK CLF6045_D_Series.pdf Power Inductors - SMD 1.5uH AEC-Q200 (150C)