Продукція > TDK CORPORATION > CLF6045T-220M-CA
CLF6045T-220M-CA
CLF6045T-220M-CA TDK Corporation
CLF6045T-220M-CA.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 22UH 1.7A 93.6 MOHM
на замовлення 1574 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Fixed Inductors 22uH 93.6mohms 1.7A PWR Wound AEC-Q200.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CLF6045T-220M-CA CLF6045T-220M-CA Виробник : TDK Corporation CLF6045T-220M-CA.pdf Description: FIXED IND 22UH 1.7A 93.6 MOHM
CLF6045T-220M-CA CLF6045T-220M-CA Виробник : TDK nductor_automotive_power_clf6045ni-d_en-1074620.pdf Fixed Inductors 22uH 93.6mohms 1.7A PWR Wound AEC-Q200
на замовлення 72 шт: