CLF6045T-221M
CLF6045T-221M TDK Corporation
inductor_commercial_power_clf6045_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 220UH 500MA 780 MOHM
на замовлення 994 шт:
Написати відгук
Інші пропозиції CLF6045T-221M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CLF6045T-221M CLF6045T-221M Виробник : TDK Corporation inductor_commercial_power_clf6045_en.pdf Description: FIXED IND 220UH 500MA 780 MOHM
на замовлення 994 шт:
CLF6045T-221M CLF6045T-221M Виробник : TDK nductor_automotive_power_clf6045ni-d_en-1074620.pdf Fixed Inductors 220uH
на замовлення 38 шт: