Продукція > TDK > CLF6045T-471M
CLF6045T-471M
CLF6045T-471M TDK
nductor_automotive_power_clf6045ni-d_en-1074620.pdf
Виробник: TDK
Fixed Inductors 470uH
на замовлення 1747 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 470UH 370MA 1.42 OHM.
Інші пропозиції CLF6045T-471M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CLF6045T-471M CLF6045T-471M Виробник : TDK Corporation CLF6045_Type.pdf Description: FIXED IND 470UH 370MA 1.42 OHM
товару немає в наявності