CLG-100-15 Mean-Well USA, Inc.
CLG-100-SPEC.PDF
Виробник: Mean-Well USA, Inc.
AC/DC LED Power Supply 75W Single 5-Pin
на замовлення 1 шт:
Написати відгук
LED Power Supplies 15V 5A 75W Active PFC Function.
Інші пропозиції CLG-100-15
товару немає в наявності
CLG-100-15 CLG-100-15 Виробник : MEAN WELL CLG-100-spec-1109506.pdf LED Power Supplies 15V 5A 75W Active PFC Function