CLG-100-20
CLG-100-20 MEAN WELL
CLG-100-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL
AC/DC, 100W, Вхід: 90-264VAC/120-370VDC, Вихід: 20V/4.8А, розміри 222х68х39 мм, -30...+70 C Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
на замовлення 1 шт:
термін постачання 5 дні (днів)
Написати відгук
AC/DC, 100W, Вхід: 90-264VAC/120-370VDC, Вихід: 20V/4.8А, розміри 222х68х39 мм, -30...+70 C Група товару: AC/DC-перетворювачі для LED Од. вим: шт, кількість в упаковці: 1 шт.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CLG-100-20 CLG-100-20 Виробник : MEAN WELL CLG-100-spec.pdf AC/DC, 100W, Вхід: 90-264VAC/120-370VDC, Вихід: 20V/4.8А, розміри 222х68х39 мм, -30...+70 C Група товару: AC/DC-перетворювачі для LED Од. вим: шт
термін постачання 5 дні (днів)
Кількість Ціна
CLG-100-20 CLG-100-20 Виробник : Mean-Well USA, Inc. clg-100-spec.pdfpdfjs.pdf AC/DC LED Power Supply 96W Single 5-Pin
на замовлення 57 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
CLG-100-20 CLG-100-20 Виробник : MEAN WELL USA Inc. CLG-100-SPEC.PDF Description: LED DRVR CC/CV AC/DC 15-20V 4.8A
товару немає в наявності
CLG-100-20 CLG-100-20 Виробник : MEAN WELL CLG-100-spec-1109506.pdf LED Power Supplies 20V 4.8A 96W Active PFC Function