CLG-100-24
CLG-100-24 Mean-Well USA, Inc.
clg-100-spec.pdfpdfjs.pdf
Виробник: Mean-Well USA, Inc.
AC/DC LED Power Supply 96W Single 5-Pin
на замовлення 515 шт:
Написати відгук
Description: LED DRVR CC/CV AC/DC 18-24V 4A, Packaging: Box, Features: OCP, OTP, OVP, SCP, Size / Dimension: 7.80" L x 2.68" W x 1.53" H (198.2mm x 68.0mm x 38.8mm), Voltage - Output: 18 ~ 24V, Type: Constant Current, Voltage, Operating Temperature: -30°C ~ 70°C, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 295VAC, Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, PSE, TUV, Ratings: IP67, Efficiency: 88.5%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 4A, Voltage - Input (Min): 90VAC, Power (Watts): 96 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3.75 kV, DigiKey Programmable: Not Verified.
Інші пропозиції CLG-100-24
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CLG-100-24 CLG-100-24 Виробник : MEAN WELL USA Inc. CLG-100-spec.pdf Description: LED DRVR CC/CV AC/DC 18-24V 4A
Packaging: Box
Features: OCP, OTP, OVP, SCP
Size / Dimension: 7.80" L x 2.68" W x 1.53" H (198.2mm x 68.0mm x 38.8mm)
Voltage - Output: 18 ~ 24V
Type: Constant Current, Voltage
Operating Temperature: -30°C ~ 70°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 295VAC
Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, PSE, TUV
Ratings: IP67
Efficiency: 88.5%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 4A
Voltage - Input (Min): 90VAC
Power (Watts): 96 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV
DigiKey Programmable: Not Verified
товару немає в наявності
CLG-100-24 CLG-100-24 Виробник : MEAN WELL CLG-100-spec-1109506.pdf LED Power Supplies 24V 4A 96W Active PFC Function