CLG-100-27
CLG-100-27 Mean-Well USA, Inc.
clg-100-spec.pdfpdfjs.pdf
Виробник: Mean-Well USA, Inc.
AC/DC LED Power Supply 95.85W Single 5-Pin
на замовлення 450 шт:
Написати відгук
LED Power Supplies 27V 3.55A 95.85W Active PFC Function.
Інші пропозиції CLG-100-27
товару немає в наявності
CLG-100-27 CLG-100-27 Виробник : MEAN WELL CLG-100-spec-1109506.pdf LED Power Supplies 27V 3.55A 95.85W Active PFC Function